Būsimoms mamoms

Reguliarios profesionalios burnos higienos procedūros padeda išvengti priešlaikinio gimdymo

2010 m. kovo mėnesį Vašingtone (JAV) vykusiame Tarptautinės Odontologijos Tyrimų suvažiavime buvo pristatyta dr. M. Jeffcoat (Pensilvanijos universitetas) studija, kurioje įrodyta tiesioginė priešlaikinio gimdymo grėsmė, sergant periodonto ligomis.

Studijos metu, siekiant reprezentatyvių tyrimo rezultatų, buvo ištirtos 872 nėščiosios, iš kurių 160 besilaukiančių moterų diagnozuotos periodonto ligos. Visoms nėščiosioms buvo atlikta profesionali burnos higiena.

Po tam tikro periodo, pakartotinai tiriant tas pačias būsimas mamytes, įvertintas „pagerėjimas" ir „neįvykęs pagerėjimas" periodonto ligų atveju.

Studijos išvados įrodė, kad nėščiųjų su sveiku ar išgydytu periodontu priešlaikinio gimdymo tikimybė prieš 35 savaitę buvo 7,2%, tuo tarpu sergančiųjų periodonto ligomis – net 23,4 %, t.y.daugiau nei tris kartus.


Mūsų gydytojų komandai rūpi Lietuvos ateitis, todėl turime kilnų tikslą saugoti visų būsimų Mamų ir būsimų Lietuvos piliečių sveikatą!

Visas besilaukiančias Mamas ar ketinančias pastoti kviečiame dalyvauti burnos sveikatos priežiūros programoje visą nėštumo laikotarpį.

Programos kaina - 150,00 Eur*!

Programos metu:

  • 3 gyd. periodontologo konsultacijos kas 3 mėn. periodonto ligų prevencijai;
  • 2 PROFESIONALIOS BURNOS HIGIENOS PROCEDŪROS;
  • Profilaktinė priežiūra.

Salygos:

  • Pasiūlymo trukmė: neribojama;
  • Vieta: klinika Savanorių pr. 11A, Vilnius;
  • Būtina išankstinė registracija vizitams.


*Programos vertė be specialaus pasiūlymo - 200,00 Eur